Uudised

Külas Randvere Kooli õpilased 13. mai kool

9.-10. mail olid meil külas Viimsi valla Randvere Kooli 5A klassi õpilased.


Randvere lapsed külastasid järvemuuseumi ja Tõravere observatooriumi ning said lühiülevaate meie kooli ajaloost ning tegemistest. Ühiselt käidi neljapäeval Rõngus tutvumas pillimuuseumi, rahvamaja ja Lossimäega. Õhtu lõpetasid ühised mängud meie koolimajas ja pargis. Reedel toimusid muusika (õpetaja Meelis Roosaar) ja kehalise kasvatuse (õpetaja Priit Lehismets) tunnid ning II kooliastme kirjanduse tund (õpetaja Mare Müürsepp). I kooliastme õpilastele tutvustasid Randvere tublid tüdrukud animeringi võimalusi. Olid toimekad päevad!

Uus kohtumine saab teoks Randveres.

Randvere lapsed külastasid järvemuuseumi ja Tõravere observatooriumi ning said lühiülevaate meie kooli ajaloost ning tegemistest. Ühiselt käidi neljapäeval Rõngus tutvumas pillimuuseumi, rahvamaja ja Lossimäega. Õhtu lõpetasid ühised mängud meie koolimajas ja pargis. Reedel toimusid muusika (õpetaja Meelis Roosaar) ja kehalise kasvatuse (õpetaja Priit Lehismets) tunnid ning II kooliastme kirjanduse tund (õpetaja Mare Müürsepp). I kooliastme õpilastele tutvustasid Randvere tublid tüdrukud animeringi võimalusi. Olid toimekad päevad!

Uus kohtumine saab teoks Randveres.