Meie koolist

Kooli sümboolika

Logo (autor Kristi Koppel)

"Valguta kooli laul"

(sõnad Kairit Parts, muusika Arvo Annuk)

Valguta kooli laul

Pargi sees on väike maja,                                                                                    mida meie lastel vaja,                                                                                          sinna läheb iga laps,                                                                                            olema peab usin, kraps.

Refr.: Meie esimene koolimaja Valgutas,                                                             pargipuude all me õpime ju siin.                                                                          Meie esimene õpetaja Valgutas                                                                              edasi meid ellu saadab siit.

Koolis on meil väiksed - suured,                                                                          igal aastal tuleb juurde.                                                                                        Samas aga vanemad                                                                                            uude kooli lähevad.

Õpetajail silmad vees:                                                                                            mis meid ootab küll veel ees.                                                                              Küllap aga meie teame,                                                                                        tublid olema me peame.

Valguta kooli laul