Valguta Lasteaed-Algkool

Üldinfo

Kontakt

Filtreeri

Kõik Direktor Õpetajad Tugispetsialistid Lasteaed

Ametikoht
 
Direktor (1)

Kaja Lepik

Direktor
+3725153209
kool@valguta.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäeval 7.50 - 8.50
Neljapäeval 14.00 - 15.00
Kokkuleppel
Õpetajad (9)

Ainar Kinsigo

Tehnoloogiaõpetus
kool@valguta.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Priit Lehismets

Kehaline kasvatus
priit.lehismets@valguta.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Kaja Lepik

Ajalugu, ühiskonnaõpetus, kodu- ja kultuurilugu
+372 5153209
kaja.lepik@valguta.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäeval 7. tund
Kokkuleppel

Ann Luikmäe

Klassiõpetaja, võõrkeeled
ann.luikmae@valguta.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäeval 7. tund
Eelneval kokkuleppel T, N, R

Monika Peetsmann

Klassiõpetaja
+3725153209
monika.peetsmann@valguta.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäeval 6.-7. tund
Kokkuleppel iga päev

Meelis Roosaar

Muusika
meelis.roosaar@valguta.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Teisipäeval 7. tund

Moonika Tulf

Käsitöö ja kodundus, tööõpetus
moonika.tulf@valguta.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Neljapäeval 7. tund

Martiina Viil

Klassiõpetaja
martiina.viil@valguta.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Teisipäeval 7. tund
Kokkuleppel

Marika Väärsi

Pikapäevarühma õpetaja, raamatukoguhoidja
marika.vaarsi@valguta.edu.ee

Tugispetsialistid (3)

Sirle Mallo

Logopeed
sirle.mallo@valguta.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev, kolmapäev

Monika Peetsmann

HEV koordineerija
monika.peetsmann@valguta.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel iga päev

Kaja Lepik

Õpiabi õpetaja
+3725153209
kaja.lepik@valguta.edu.ee

Lasteaed (7)

Liina Laaser

Lasteaiaõpetaja
liina.laaser@valguta.edu.ee


Aili Tikk

Lasteaiaõpetaja
aili.tikk@valguta.edu.ee


Tuuli Põldmaa

Lasteaiaõpetaja abi
kool@valguta.edu.ee


Marika Väärsi

Tugiisik
marika.vaarsi@valguta.edu.ee


Meelis Roosaar

Lasteaia muusikaõpetaja
meelis.roosaar@valguta.edu.ee


Priit Lehismets

Lasteaia liikumisõpetaja
priit.lehismets@valguta.edu.ee


Merlyn Karu

Lasteaiaõpetaja
merlyn.karu@valguta.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Töösuhe peatatud.

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.

Valguta Lasteaed-Algkool

Üldinfo

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.