Valguta Lasteaed-Algkool

Üldinfo

Kontakt

Filtreeri

Kõik Direktor Õpetajad Tugispetsialistid Lasteaed Majanduspersonal

Ametikoht
 
Direktor (1)

Kaja Lepik

Direktor
+3725153209
kool@valguta.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel
Õpetajad (10)

Mare Külv

Pikapäevarühma õpetaja
mare.kulv@valguta.edu.ee


Priit Lehismets

Kehaline kasvatus
priit.lehismets@valguta.edu.ee


Kaja Lepik

Ajalugu
Õpiabi õpetaja
+372 5153209
kaja.lepik@valguta.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Ann Luikmäe

Klassiõpetaja
HEV koordineerija
ann.luikmae@valguta.edu.ee


Ainar Kinsigo

Tehnoloogiaõpetus
kool@valguta.edu.ee


Lea Pung

Võõrkeel
lea.pung@valguta.edu.ee


Meelis Roosaar

Muusika
meelis.roosaar@valguta.edu.ee


Moonika Tulf

Käsitöö ja kodundus
moonika.tulf@valguta.edu.ee


Martiina Viil

Klassiõpetaja
martiina.viil@valguta.edu.ee


Marika Väärsi

Klassiõpetaja
marika.vaarsi@valguta.edu.ee

Tugispetsialistid (1)

Sirle Mallo

Logopeed
sirle.mallo@valguta.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev, kolmapäev
Lasteaed (6)

Erna Teder

Tugiisik
erna.teder@valguta.edu.ee


Aili Tikk

Lasteaiaõpetaja
aili.tikk@valguta.edu.ee


Tuuli Põldmaa

Lasteaiaõpetaja abi


Meelis Roosaar

Lasteaia muusikaõpetaja
meelis.roosaar@valguta.edu.ee


Priit Lehismets

Lasteaia liikumisõpetaja
priit.lehismets@valguta.edu.ee


Merlyn Karu

Lasteaiaõpetaja
merlyn.karu@valguta.edu.ee

Võta meiega ühendust

 
1 Algab 2 Lõpetatud
Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.

Valguta Lasteaed-Algkool

Üldinfo

Võta meiega ühendust

 
1 Algab 2 Lõpetatud
Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.