Meie koolist

Tunnustused

2020/21

Elva valla haridustöötajate tänusündmusel oktoobris tunnustati logopeed Sirle Mallot Elva valla aasta tugispetsialisti nominatsioonis.

Tartu linna ja maakonna haridustöötajate tunnustusüritusel septembris olid parimate seas:

- Tartumaa aasta tugispetsialist - logopeed Sirle Mallo.

- Tartumaa aasta õppija 2020 eripreemia - lasteaiaõpetaja Merlyn Karu.

- Tartumaa aasta õppijasõbraliku tööandja 2020 eripreemia - Valguta Lasteaed-Algkool.

2019/20

Elva valla haridustöötajate tänusündmusel oktoobris tunnustati õpetaja Lea Punga Elva valla aasta kooliõpetaja nominatsioonis.

Elva valla sotsiaal- ja tervishoiuvaldkonna tänuüritusel juunis sai vallavalitsuse tänukirja Kaja Lepik.

2020/21

- Tartumaa aasta tugispetsialist - logopeed Sirle Mallo.

- Tartumaa aasta õppija 2020 eripreemia - lasteaiaõpetaja Merlyn Karu.

2019/20