Vastuvõtt

Koolieelsesse lasteasutusse vastuvõtmise ja väljaarvamise kord Elva vallas

Elva valla koolidesse õpilaste vastuvõtu tingimused ja kord

Uute õpilaste vastuvõtt

Valguta Lasteaed-Algkool on väike lapsesõbralik õppeasutus 1.- 6. klassi õpilastele.

Töö toimub hubastes liitklassides. Käesoleval õppeaastal on liidetud 1.+3., 2.+4. ning 5.+6. klass.

Hetkel on koolis kokku 28 õpilast.

Ootame oma kooli uusi õpilasi kõikidesse klassidesse.

Täpsem info Elva vallavalitsuse 22. veebruari 2022 määruses nr 4 „Elva valla koolidesse õpilaste vastuvõtu tingimused ja kord“ ning telefonil 5153209 (direktor Kaja Lepik) või aadressil kool@valguta.edu.ee.

Koolieelsesse lasteasutusse vastuvõtmise ja väljaarvamise kord Elva vallas

Elva valla koolidesse õpilaste vastuvõtu tingimused ja kord

Uute õpilaste vastuvõtt

Hetkel on koolis kokku 28 õpilast.

Ootame oma kooli uusi õpilasi kõikidesse klassidesse.