Valguta Lasteaed-Algkool

Общая информация

Контакт

Фильтр

Все Direktor Учителя Tugispetsialistid Lasteaed Персонал

Должность
 
Direktor (1)

Kaja Lepik

Директор
+3725153209
kool@valguta.edu.ee

Время приема:

Esmaspäeval 7.50 - 8.50
Neljapäeval 13.00 - 14.00
Kokkuleppel
Учителя (10)

Ainar Kinsigo

Tehnoloogiaõpetus
kool@valguta.edu.ee

Время приема:

Kokkuleppel

Mare Külv

Pikapäevarühma õpetaja
mare.kulv@valguta.edu.ee


Priit Lehismets

Kehaline kasvatus
priit.lehismets@valguta.edu.ee

Время приема:

Kokkuleppel

Kaja Lepik

Ajalugu
Õpiabi õpetaja
+372 5153209
kaja.lepik@valguta.edu.ee

Время приема:

Teisipäeval 7. tund
Kokkuleppel

Ann Luikmäe

Klassiõpetaja
HEV koordineerija
ann.luikmae@valguta.edu.ee

Время приема:

Reedel 6. tund

Lea Pung

Võõrkeel
lea.pung@valguta.edu.ee

Время приема:

Esmaspäeval 7. tund
Kokkuleppel Messengeris

Meelis Roosaar

Muusika
meelis.roosaar@valguta.edu.ee

Время приема:

Teisipäeval 7. tund

Moonika Tulf

Käsitöö ja kodundus
moonika.tulf@valguta.edu.ee

Время приема:

Neljapäeval 7. tund

Martiina Viil

Klassiõpetaja
martiina.viil@valguta.edu.ee

Время приема:

Neljapäeval 7. tund
Kokkuleppel

Marika Väärsi

Klassiõpetaja
marika.vaarsi@valguta.edu.ee

Время приема:

Teisipäeval 6. tund
Tugispetsialistid (1)

Sirle Mallo

Logopeed
sirle.mallo@valguta.edu.ee

Время приема:

Esmaspäev, kolmapäev
Lasteaed (6)

Merlyn Karu

Lasteaiaõpetaja
merlyn.karu@valguta.edu.ee


Aili Tikk

Lasteaiaõpetaja
aili.tikk@valguta.edu.ee


Tuuli Põldmaa

Lasteaiaõpetaja abi


Erna Teder

Tugiisik
erna.teder@valguta.edu.ee


Meelis Roosaar

Lasteaia muusikaõpetaja
meelis.roosaar@valguta.edu.ee


Priit Lehismets

Lasteaia liikumisõpetaja
priit.lehismets@valguta.edu.ee

Свяжитесь с нами

 
1 Начало 2 Завершен
Имя и фамилия *
Эл. почта *
Сообщение *
* Отмеченные поля обязательны для заполнения
CAPTCHA на основе изображений
Какой код на картинке? *
Введите символы, которые показаны на картинке.

Valguta Lasteaed-Algkool

Общая информация

Свяжитесь с нами

 
1 Начало 2 Завершен
Имя и фамилия *
Эл. почта *
Сообщение *
* Отмеченные поля обязательны для заполнения
CAPTCHA на основе изображений
Какой код на картинке? *
Введите символы, которые показаны на картинке.