Kohtumine Sass Hennoga 16.05.24 23. mai kool

16. mail osalesid meie kooli 3.-6. klassi õpilased koos õpetajate Martiina ja Moonikaga Rannu rahvamajas kirjanik Sass Henno loengul "Kuidas näha nähtamatut".

Loeng koosnes kolmest osast ja rääkis noorte vaimsest tervisest, elutervetest (ja mitte nii tervetest) peresuhetest ning seksuaalsest ärakasutamisest. Märkimist väärib Sassi oskus panna ennast kuulama ja leida noortega kontakti: raskeid ja teravaid teemasid käsitles ta küll lahedalt ja lõbusalt, aga samal ajal täie tõsidusega.