Kevadpidu 08. mai kool

5. mail oli Valguta seltsimaja saal rahvast täis, sest seal toimus meeleolukas kooli kevadpidu.

Esinejateks olid kõik kohal olnud õpilased ja julgemad lasteaialapsed. Kuulda-näha sai laulu, pillimängu, luuletusi, näidendit, lühinalju.

Kava oli kokku pannud ning tervikuks sidunud õpetaja Monika Peetsmann.

Esinemisnumbrid õpetasid selgeks õpetajad Meelis Roosaar, Monika Peetsmann, Ann Luikmäe ning Martiina Viil.

Külalisesinejateks olid Relika Elva Gümnaasiumist, Helena Tartu Miina Härma Gümnaasiumist ning Valguta seltsimaja laulukoor Viisiratas Airi Pedaja juhendamisel.

Saalis oli väljas õpilastööde näitus.

Suur tänu korraldajatele, esinejatele ning publikule!

Kava oli kokku pannud ning tervikuks sidunud õpetaja Monika Peetsmann.

Saalis oli väljas õpilastööde näitus.

Suur tänu korraldajatele, esinejatele ning publikule!