Meie koolist

Tunnustused

2022/23

Elva valla haridustöötajate tänusündmusel oktoobris pälvisid eripreemia Elva valla aabitsa koostamise eest Elva Gümnaasiumi õpetajad Anne Koppel ja Tiit Ustav ning Valguta Lasteaed-Algkooli õpetaja Kaja Lepik.

2021/22

Elva valla teenetemärgi Elva Täht pälvis meie endine direktor ja õpetaja Lea Pung.

Elva valla haridustöötajate tänusündmusel oktoobris tunnustati klassiõpetaja Ann Luikmäed aasta kooliõpetaja ning lasteaiaõpetaja abi Tuuli Põldmaad aasta taustajõu nominatsioonis.

2020/21

Elva valla haridustöötajate tänusündmusel oktoobris tunnustati logopeed Sirle Mallot aasta tugispetsialisti nominatsioonis.

Tartu linna ja maakonna haridustöötajate tunnustusüritusel septembris olid parimate seas:

- Tartumaa aasta tugispetsialist - logopeed Sirle Mallo.

- Tartumaa aasta õppija 2020 eripreemia - lasteaiaõpetaja Merlyn Karu.

- Tartumaa aasta õppijasõbraliku tööandja 2020 eripreemia - Valguta Lasteaed-Algkool.

2019/20

Elva valla haridustöötajate tänusündmusel oktoobris tunnustati õpetaja Lea Punga aasta kooliõpetaja nominatsioonis.

Elva valla sotsiaal- ja tervishoiuvaldkonna tänuüritusel juunis sai vallavalitsuse tänukirja Kaja Lepik.

2022/23

2021/22

2020/21

- Tartumaa aasta tugispetsialist - logopeed Sirle Mallo.

- Tartumaa aasta õppija 2020 eripreemia - lasteaiaõpetaja Merlyn Karu.

2019/20