Konkurss-näitus "Aastaajad" 09. декабря kool

Narva Kunstikooli näitusel on väljas õpetaja Martiina juhendamisel valminud Helerini töö.

Helerin oli koos õpetajaga kutsutud näituse avamisele. Sündmus leidis aset 2. detsembril.

Rahvusvaheline maastikumaali ja kompositsiooni konkursi - näituse "Aastaajad 22" alamteemaks on „Hindan oma kodukoha tõelist elurikkust ja seda väärtuslikku, oskan seda hoida, võrdlen kaugete maade mitmekesisusega“.
Aasta 2022 on väga raske tervele inimkonnale ja kes teab, mis veel meid ootab ees. Kuid me ei kaota lootust ja soovime koos luua, väärtustada ja tunnustada kaunist. Konkursi põhimõte on juurdlev keskkonnatunnetus igal aastaajal uue vaatenurga alt ja uues loomingulises vormis – loomingulise keskkonna loomine läbi sümpoosioni.

Konkursil osales 344 osalejat vanuses 7-19 aastat Eestist, Bulgaariast, Lätist ja Venemaalt.